Про автора

Всім привіт!
   Мене звуть Юлія Любимова. Я - щаслива дружина та мама! Мені дуже подобається робити щось своїми руками. І якщо раніше я згадувала про рукоділля час від часу, то зараз просто не можу прожити ні дня без нього! Почалося все з вишитих картин, а після знайомства з блогосферою та створення власного блогу мене все більше почала цікавити прикладна вишивка, тобто прикрашання вишивкою предметів повсякденного використання. Так я почала шити... Спочатку було дуже нелегко - довелося згадати, чому вчили в школі на уроках праці :)) А далі був інтернет з його величезною кількістю ідей і майстер-класів й непереборне бажання творити.
   Разом зі створенням блогу виникла потреба красиво подати свій витвір. Адже коли роботу не можна потримати в руках, доводиться покладатися лише на зорове сприйняття. Це спричинило моє захоплення фотографією. Незважаючи на те, що обдумування елементів антуражу та композиції іноді забирають більше часу, ніж створення самої роботи, це анітрохи мене не засмучує.
   Іноді мені вдається засняти процес створення того чи іншого виробу та опублікувати фотографії з докладним описом у блозі. Для зручності всі вони зібрані на сторінці Мої майстер-класи, а з моїми публікаціями у періодичних виданнях можна ознайомитись на сторінці Публікації.
   Із задоволенням навчаюсь і пізнаю щось нове, пробую різні техніки та матеріали. Ще іноді в'яжу, потроху намагаюся потоваришувати зі скрапбукінгом. Люблю створювати речі, від яких віє теплом та затишком, і тому з радістю ділюся ними з оточуючими!
  Зв'язатися зі мною можна будь-яким зі способів, перелічених на сторінці Контакти.